Na naši spletni strani uporabljamo piškotke, s katerimi izboljšujemo vašo uporabniško izkušnjo in vam zagotavljamo ustrezne vsebine in oglaševanje. Z nadaljno uporabo naše spletne strani se s tem strinjate.

Deli zgodbo na
09.04.2022 18:17

Tretji prosti trening zaznamovale zelo majhne razlike pri vrhu.

Matic Kovačič

Trenutni svetovni prvak v razredu MotoGP Fabio Quartararo je bil s časom 2:02.361 najhitrejši na tretjem prostem treningu. Na drugem mestu je s časom 2:02.420 zaključil dirkač ekipe Gresini Enea Bastianini, na tretjem pa član tovarniške ekipe Ducati Jack Miller s časom 2:02.447.

Marc Marquez je svoj povratek nadaljeval s četrtim mestom in časom 2:02.490, na petem mestu je končal drugi Ducatijev tovarniški dirkač Francesco Bagnaia s časom 2:02.621, prvo šesterico pa je s časom 2:02.798 zaključil drugi Hondin tovarniški dirkač Po Espargaro.

Suzukijev dirkač Joan Mir je s časom 2:02.874 zaključil kot sedmi, še boljši čas kroga pa mu je preprečil padec v enajstem ovinku. Na osmo mesto se je ob koncu s časom 2:02.908 uvrstil japonski dirkač Takaaki Nakagami na Hondi, deveto mesto si je s časom 2:02.921 pridirkal Luca Marini, deseterico pa je tokrat zaključil Aleix Espargaro s časom 2:02.997.